Із Самбора до Львова їздитимуть розбитою дорогою через перенесення тендеру

Пасажири, які із Самбора добираються до Львова, сподівалися, що найближчими місяцями маршрутки їздитимуть гладкою автомагістраллю Ужгород-Самбір-Львів.

Адже служба автомобільних доріг Львівщини на проведення на ній середнього поточного ремонту планувала витратити 741 мільйон гривень.

З цією метою на 19 квітня служба автодоріг Львівщини запланувала провести тендер на визначення підрядної організації – виконавця робіт з ремонту автомагістралі від Львова до Самбора. Про це сьогодні, 6 квітня, повідомив кореспондент IA ZIK.

Але сподівання пасажирів та автоперевізників виявилися марними.

Днями влада Самбірського району отримала документ, в якому йшлося, що служба автодоріг Львівської області перенесла проведення аукціону з 19 квітня на 2 червня. А ще Антимонопольний комітет, написав на своїй сторінці у Фейсбуку голова райради Віталій Кімак, заблокув закупівлю шкільних автобусів через те, що Самбірщина відмовилася для перевезення учнів придбати російського «ПАЗіка».

Через перенесення дати аукціону буде втрачено понад три сприятливих місяці. А роботи з ремонту автодороги Самбір-Львів передбачено завершити в грудні 2017 року.