На Львівщині показали найкращі результати у боротьбі з корупціонерами, які «опікувалися» обороноздатністю держави

За перший квартал 2017 року військова прокуратура Західного регіону завершила розслідування у 339 кримінальних провадженнях та скерувала до суду 186 кримінальних проваджень. З них 30 – справи про корумпованих прикордонників і митників, посадовців державних підприємств, які опікувалися обороноздатністю держави. Про це повідомив військовий прокурор Західного регіону України Олег Сенюк. Також він зазначив, що за кількістю скерованих до суду обвинувальних актів про корупційні правопорушення Західний регіон є першим по Україні.

Загалом, у першому кварталі 2017 рокуслідчі органи прокуратури розслідували 1008 кримінальних проваджень. З них 339 (34%) були завершені.

«Також належний результат забезпечено в розслідуванні та направлені до суду кримінальних проваджень у бюджетній сфері – 3 (2-й результат по Україні). По закінчених кримінальних провадженнях забезпечено відшкодування понад 866 тис грн з понад 1,5 млн грн завданих, що становить 56%. Відтак, упродовж вказаного періоду офіцерами військової прокуратури вжито комплекс заходів щодо підвищення ефективності прокурорсько-слідчої діяльності у зміцненні законності, захисту прав громадян та інтересів держави від неправомірних посягань, виконання визначених законом функцій і завдань», – додав Олег Сенюк на своїй сторінці у Фейсбук.