Вулицями Дрогобича пройшла молитовна хода на захист сім’ї та життя

Учора, 24 вересня, у Дрогобичі відбулася молитовна хода на захист сім’ї та життя під гаслом «Почуй німий крик».
Про це повідомив власкор IA ZIK.

Організувала ходу комісія у справах родини Самбірсько-Дрогобицької єпархії УГКЦ та ГО «Рух за життя» м. Дрогобич.

Розпочався молитовний хід від храму Самбірської Ікони Божої Матері, розташованого поруч з пологовим будинком і завершився в центрі міста біля Кафедрального храму Пресвятої Трійці.

У ньому взяли участь, єпископ-помічник Самбірсько-Дрогобицької єпархії УГКЦ владика Григорій (Комар), священики, кілька сотень людей, переважно молоді. Вони несли транспаранти, плакати, що закликали не вбивати дітей у материнському лоні, почути німий крик, який кличе до покаяння і зміни, та звернутися до Того, Хто сказав: «Я є дорога, правда і життя» і щиро просити: «Нехай молодь зрозуміє цінність ціломудрія та дошлюбної чистоти, нехай у серці мами і тата завжди знайдеться місце для дитини, нехай лікар стане на оборону найбільш незахищених, нехай чиновник творить закони, що обороняють життя».

Вулицями Дрогобича пройшла молитовна хода на захист сім’ї та життя

Переконливо звучали розповіді багатодітних родин, які, як вони висловились, сказали Богові «Так!» і щасливі у своєму батьківстві і материнстві, яке, за їх словами, кріпить їхні подружжя, зігріває серця радістю і любов’ю.

На завершення ходи в усіх храмах Дрогобича пролунали церковні дзвони у пам’ять про ненароджених, а також як заклик до пробудження нашої свідомості, тихої призадуми та молитви за зцілення сімей та України.

Звертаючись до учасників ходи, владика Григорій подякував за молитву і запросив й надалі стояти на боці життя та християнської сім’ї, власним прикладом свідчити радість справжнього подружнього життя, молитися за зцілення сімей та України.

Вулицями Дрогобича пройшла молитовна хода на захист сім’ї та життя