У Дрогобичі тиждень святкували День міста

Завтра, 26 вересня, о 14:00, у Дрогобичі сесійній залі Ратуші відбудеться презентація видання «Дрогобич – місто Івана Франка».
«Це буде завершальний захід в межах відзначення 926-річчя Дрогобича», – сказав сьогодні на оперативній нараді в міській раді начальник відділу культури і мистецтв міськвиконкому Олег Яводчак.

Про це повідомив власкор IA ZIK.

У Дрогобичі тиждень святкували День міста

У Дрогобичі святкування 926-річчя міста розпочали 21 вересня подячними літургіями у храмах міста. Відтак з вежі Ратуші прозвучали сурми, які сповістили про початок урочистої частини святкувань.

Вітаючи дрогобичан, єпископ-помічник Самбірсько-Дрогобицької єпархії УГКЦ владика Григорій наголосив, що кожен з мешканців міста, як його патріот, повинен долучатися до процесу рушійних змін не лише словом критики, а ділом добра, любові та поступу.

Міський голова Тарас Кучма у своєму вітальному слові акцентував увагу на змінах, які нині відбуваються у Дрогобичі. Найважливішою з них є переосмислення громадою ставлення до міста, активна участь в його розбудові.

Дрогобичан та гостей міста привітав голова райдержадміністрації Володимир Шутко.

У Дрогобичі тиждень святкували День міста

Керівники делегацій польських міст-побратимів Остжешува, Легніци та Битома, вітаючи дрогобичан, відзначили, що місто розвивається і побажали його мешканцям нових успіхів у праці для добра громади.

На урочистому віче відбулося вшанування пам’яті дрогобичан – Героїв Небесної сотні та захисників України від російських агресорів.

У рамках святкування Дня міста відбулося десятки цікавих різноманітних заходів. Серед них – урочиста церемонія нагородження дрогобичан орденом «За заслуги перед містом», вручення подарунків дітям учасників АТО, велике концертне дійство тощо.

У Дрогобичі тиждень святкували День міста