У Самборі польський ансамбль «Мазовше» виконав «Молитву за мир в Україні»

Два дні з мистецьким візитом у Самборі Львівської області перебував всесвітньовідомий державний ансамбль пісні і танцю «Мазовше» імені Тадеуша Сигетинського з Республіки Польща.
Про це сьогодні, 25 вересня, повідомив кореспондент IA ZIK.

Мистецький колектив приїхав до міста на запрошення ксьондза Анджея Курека – настоятеля самбірського костьолу Івана Хрестителя. У ньому ансамбль «Мазовше» співав під час служби Божої. У цій святині він виступив також з концертом, в програмі якого були релігійно-патріотичні пісні.

Другого дня своє мистецтво гості демонстрували на відкритій сцені, яка спеціально була споруджена на території костьолу. Тут «Мазовше» виступив з программою «Молитва за мир в Україні». Чисельно зібрані самбірчани милувалися піснями у виконанні окремих солітстів та хору, а також музикою оркестру.

Оплесками самбірчани винагроджували виступи учасників танцювального ансамблю.

Мистецьким туром, зокрема, «Молитвою за мир в Україні» ансамбль «Мазовше», наголосив о. Володимир Коркуна – парох прокатедрального собору УГКЦ Покрова Пресвятої Богородиці м. Самбір, підтвердив, як важливо нам відчувати, що поруч з українцями живуть добрі сусіди, які знають, що таке мир, дружба, цінять їх та всіляко зміцюють.

Польський ансамбль «Мазовше» у Самборі